Marina Rinaldi

Taliansky módny dom Marina Rinaldi sa už 25. mája predstaví počas tradičného Sheraton Eveningu. Značka, ktorá patrí do skupiny Max Mara Fashion Group sa orientuje na kvalitnú prêt-à-porter ženskú módu a módne doplnky. Už viac ako 30 rokov sa venuje obliekaniu dám so „ženskými tvarmi „, takže ak máte veľkosť 40 – 54 európskeho číslovania, ste na správnej adrese.
Všetky modely sú navrhnuté podľa najnovších módnych trendov, vyrobené sú z najkvalitnejších materiálov – prírodný hodváb, kašmír, vlna, bavlna a ľan. Doplnky, obuv a kabelky, sú výhradne z pravej kože a šatky z prírodného materiálu ako sú hodváb a kašmír.
Predajne Marina Rinaldi sa nachádzajú vo viac ako 300 svetových metropolách, nechýbajú v mestách ako Rím, New York, Tokio, Paríž či Moskva, ale i v Bratislave. Tu Marina Rinaldi nájdete v centre City Gate na Laurinskej ulici v Bratislave.
No, ak prídete na

Sheraton Evenening party
25.maja 2013 o 18.00 hod
do hotela Sheraton Bratislava,

budete si môcť pozrieť módnu prehliadku za účasti celebrít a kúpiť vybrané modely so špeciálnou zľavou.

Modely budú doplnené šperkami z polodrahokamov – prírodných kameňov, vytvorených architektkou p. Zavarskou.

Akcia bude sprévádzaná kulturným programom.

Veríme že to bude pre účastníčky príjemný spoločenský aj estetický zážitok.

Vstup je voľný.

Akcia má charitatívny charakter v prospech Nadácie Kvapka nádeje

A výnos bude venovaný Transplantačnej a hematologickej klinike detskej onkológie Bratislava. Spojte príjemné s užitočným a strávte s nami príjemný večer.

Sheraton Evening with Berco Balogh, Karol Csino & Marina Rinaldi

Invalid Displayed Gallery